15. septembra 

WomanUp Bootcamps,.png

Program

17:30

18:00

19:10

20:10

VEČER NETWORKINGU & NOVÝCH CONNECTIONS
DISKUSIA S OSOBNOSŤAMI SLOVENSKÉHO BIZNISU
GOODIE BAG
S DARČEKMI
OD NAŠICH PARTNEROV
MAGICAL ZÁŽITOK V SPANISH BARE ZRZKY V CENTRE BRATISLAVY

Panelová diskusia

AKO VYBUDOVAŤ SILNÝ BIZNIS

01

AG5A3666-Edit.JPG

Petra Tóth

founderka značky Petra Toth

Petra je šperkárka, dizajnérka a zakladateľka značky Petra Toth, ktorá urobila revolúciu v používaní pôvodných slovanských ornamentov (nielen) z Čičmian. Dizajnuje šperky a kabelky, ktoré tradície posúvajú na úplne iný level a vytvára inovatívne kúsky, ktoré hneď spoznáš vďaka kvalitnému dizajnu a materiálom. Vybudovala značku, ktorá zmenila prístup Slovákov k histórií a kultúre a z každého predaja časť venuje podpore dedinky alebo miesta, z ktorého tradíc čerpala pri tvorbe. 

Mariana Huttová & Adriana Pristaš

founderky značky Fraela

Ako sa z online marketingovej špecialistky a fotografky a videomakerky stali zakladateľky ikonickej značky, ktorej rúže s odtieňmi pomenovanými podľa silných žien si zamilovalo celé Slovensko? Co-founderky Mariana a Adriana spoločne pretvorili svoj nápad a passion pre prírodnú kozmetiku na biznis, ktorý od roku 2018 postupne rastie. Samé si tvoria recepty, vyrábajú rúže vo výrobni v Bratislave a starajú sa o všetko, od marketingu, až po distribúciu. Viac o tom, aké to je byť kamarátky a co-founderky zároveň, ako hľadali dokonalú receptúru a čo je kľúčom ku kvalitnému marketingu, zistíš na diskusii.

fraela.jpeg

02

03

image.jpg

Romi Klimeková

founderka štúdia RK Selection

Romi je jednou z najznámejších a najúspešnejších interiérových dizajnérok na Slovensku a biznis žena s brutálnou energiou. Založila a vedie štúdio RK selection a je spoluzakladateľkou značky DVE, ktorá sa venuje výrobe stolov z mramorov. Pracovala napríklad na interiéroch pre kliniku ENVY, zariaďovala novú reštauráciu BUBBLES na Pontone a jej práca bola navrhnutá na cenu EDIDA 2021. Viac o tom, prečo založila zvierací útulok Pes v núdzi, aké to je podnikať v interiérovom dizajne na Slovensku a čo by dnes urobila inak, zistíš na diskusii.

naučíš sa byť komfortná v networkingu a prezentovaní svojich nápadov a projektov 

Prečo je Networking tak dôležitý?

Šanca prepojiť sa s podnikateľkami, ktoré majú skúsenosti v biznise, ženami, ktoré vlastný projekt ešte iba začínajú a tými, ktoré hľadajú inšpiráciu alebo chcú zmeniť svoju kariéru. Hub príležitostí, užitočných kontaktov, rád a informácií. Podpora komunity, ktorá ti dodáva odvahu pracovať na sebe a svojom podnikaní.

85 %

pracovných miest je obsadených prostredníctvom networkingu

84 %

ľudí preferuje face-to-face stretnutia, pretože tvoria základ pre silnejšie biznis väzby a vzťahy

Ako ti pomôže Networking Night?

Paper Diary

Networking Night je pre teba, keď...

CAMPUS-1021_edited.jpg
IMG_5592.jpg
Snímka obrazovky 2022-08-17 o 17.27.10.png

Zrzky Spanish Wine Bar

Michalská 387/14, 811 01 Bratislava

Sestry Izabel a Klaudi Bedajové sa zamilovali do Španielska a jeho energiu preniesli do vnútrobloku v centre Starého mesta. Ochutnaj autentické španielske tapas, pripi si vínom alebo nealko drinkom z nášho exkluzívneho menu a uži si krásny večer v tomto magical priestore. 

Tento projekt vznikol na základe podpory

1_p0X42PofKeLGr8tMa1mSFA.png