top of page
BloomRobbins-Color.png
1_campus_logo_color_blacktext.png

25. marca

WomanUp Bootcamp.

WomanUp Bootcamp.

WomanUp Bootcamp.

ZA 12 MESIACOV BOOTCAMPOV SA VIAC AKO 40 WORKSHOPOV ZÚČASTNILO 550 ÚČASTNÍČOK

12

MESIACOV BOOTCAMPOV

35

SPEAKEROV & SPEAKERIEK

550

BÁB Z WOMANUP SQUADU

40

WORKSHOPOV A TALKOV

WomanUp Bootcamps,.jpg
IMG_2352.jpeg
Image.jpeg
lucy-final (7).jpg
340A0632.jpg
image0-2.jpeg
8K9A6705.jpeg

TAMARA ŠIMONČÍKOVÁ

HERIBANOVÁ

VALENTÍNA 

KASPER

ROSPUTINSKÁ

LUCKA HRUŠKOVÁ

ŽANETA MOROVSKÁ

KATARÍNA BALÁŽIOVÁ

BARBORA BAKOŠOVÁ

KARIÉRA  VZŤAHY  ZDRAVIE  FUCKUPS  A LIFE LESSONS

6 talkov

OD INŠPIRATÍVNYCH ŽIEN Z RÔZNYCH OBLASTÍ

IMG_2352.jpeg

Tamara Šimončíková Heribanová

Tami je autorkou siedmich úspešných kníh, od románov až po detské knihy a momentálne pracuje aj pre portugalský Vogue.

 

V Ústave svetovej literatúry SAV získala titul doktorky filozofie v odbore filológie. Zbiera, vystavuje slovenské ľudové kroje a venuje sa folkloristike. S manželom a dcérkou žijú na preskačku už niekoľko rokov v Bratislave a Lisabone.

Katarína Balážiová

Becca začala moderovať v rádiu Európa 2 v roku 2015, do rádia sa dostala cez Instagramové video a po 2 mesačnej stáži v rannej show ZOO nastúpila ako plnohodnotná moderátorka. Neskôr moderovala reláciu Park na RTVS a Voyo News, momentálne moderuje Show Bez ruže a popoludňajšiu show spolu so Šortym na Európa 2. 

 

Okrem iného moderuje eventy a na svojom Instagrame rieši pre ňu dôležité témy - od duševného a ženského zdravia, až po sexuálne obťažovanie a to, čo aktuálne rieši aj vo svojom živote. 

Image.jpeg
340A0632.jpg

Žaneta Morovská

Žaneta je nezávisla umelkyňa, ktorá verí, že poézia je životný štýl a vo voľnom čase žije svoje básne. Napísala knihu Manifest mladej ženy, ktorá je odpoveďou na more otázok, ktorým čelí žena, ktorá v istom veku nemá partnera, vlastnú rodinu, kariéru či dieťa. Minulý rok vydala knihu Blahobytie, sprievodcu na ceste do vlastného vnútra ~ zdroja, odkiaľ pramení pocit nášho šťastia, blaha.

 

V celej svojej tvorbe upriamuje pozornosť na ľudský potenciál a umenie vlniť sa v duši. Je autorkou konverzačnej hry Hlbina, ktorá pomáha prehlbovať rozhovory, vzťahy a život ako taký. Žije v Prahe.

Lucka Hrušková

Lucka pod menom LucyPug na internete vystupuje už takmer 10 rokov. Študovala grafický dizajn spolu s fotografiou a počas školy začala na sociálnych sieťach zdieľať útržky svojho umeleckého sveta. Momenty, ktoré prežívala vo svojej bublinke si našli svoje publikum. 

 

Momentálne tvorí marketingové kampane na sociálnych sieťach pre viaceré značky, študuje interiérový dizajn, cestuje a prijíma výzvy od života, ktoré sú možno mimo jej komfortnej bublinky, ale verí, že ju posunú vpred.

lucy-final (7).jpg
image0-2.jpeg

Valentína Kasper Rosputinská

Val má skúsenosti z biznis prostredia, je neuveriteľne skilled profesionálkou, ktorá pracovala na riadiacich pozíciách v ZAKA.vc., MAGNA Energia alebo FutureNow. Momentálne pracuje v oblasti marketingu, aktívne pomáha organizácií Rozmanita, ktorá sa zameriava na inkluzívne vzdelávanie a spoluorganizuje akcie s naturálnym vínom Humbuk.

 

Je mamou dvoch detí, o materstve veľmi otvorene rozpráva a búra okolo neho spoločenské tabu. 

Barbora Bakošová

Baška vyštudovala divadelný manažment na VŠMU, svoju pracovnú kariéru začala už v 15-tich rokoch ako modelka. Od roku 2015 pracuje ako moderátorka v lifestylovom portáli Refresher.sk. Počas štúdia sa zameriavala na marketingovú komunikáciu v Divadle Lab a pre medzinárodný festival Istropolitana Projekt. 

 

Ako content creator a digitálna marketérka sa už viac ako 4 roky stará a buduje online povedomie streetstylovej značke oblečenia Factory WTF?!. V 24 rokoch si založila prvú značku dizajnových záhradkárských doplnkov SPON PRODUCTS. Nedávno založila druhú značku FACE WORKOUT STUDIO a otvorila prvý gym na tvárové svaly v Bratislave.

8K9A6705.jpeg

+ goodie bag plný prekvapení od našich partnerov

care-lab-divas-logo-full-color-rgb-600px_144ppi.png
unnamed.png
Povzbudzujuce_potraviny_LOGO_C-removebg-preview.png
logo.png
red-bull-logo.png
Snímka obrazovky 2022-01-11 o 13.52_edited.png
forbes-placeholder_edited.png
BloomRobbins-Color.png